Fuel Polishing Sistemi

Ürünlerimiz

Yakıt parlatma (Fuel Polishing), orta ve uzun vadede depolanan dizel yakıttan su ve partikülleri temizleyen teknolojik temizleme işlemidir. Bu işlem yakıtı en iyi durumda tutar ve yakıtla ilgili motor ve jeneratör arızalarının önlenmesine yardımcı olur. Yakıt parlatma (fuel polishing) işleminde belirli bir sırayla birbirini takip eden birçok farklı aşama vardır. Sistem yakıtın, su, çamur, tortu, bakteri ve diğer kirletici maddelerden arınmasını sağlar. Veri merkezleri, bankalar, hastaneler, oteller, askeri tesisler, enerji santralleri, sığınaklar için mutlaka kullanılması gereken kritik bir üründür.

installation 768x576
99148531-300x251
Resim1 4 e1631889427680

Yakıt Parlatma Neden Zorunludur?

Şebeke elektriğinin kesilmesi durumunda, kamyon, yat, otobüs veya traktörünüzün motoru veya dizel/EN590 yakıtına ihtiyacınız ne olursa olsun, kesintisiz yedek güce güvendiğinizde, jeneratörünüze güç sağlamak için depolanan yakıtın kalması çok önemlidir. Tam elektrik kesintisini önlemek için temizleyin. Tam elektrik kesintisinin sonuçları sektöre bağlıdır; örneğin bir veri merkezinde milyonlarca sterlinlik bir maliyet, bir süpermarkette depolanan tüm soğutulmuş gıdaların kaybı, bir gemide elektrik kesintisi veya yıkıcı bir şekilde hayatların maliyeti olabilir. hastanede. Yakıt kullanılmadan aylarca yıllarca saklanabilir. 

Bu süre içinde yakıt, su ve bakteri gibi maddelerle kirlenebilir ve bu da motorun arızalanmasına veya hasar görmesine neden olabilir. UPS (Kesintisiz Güç Kaynağı) durumunda, elektrik kesintisi olduğunda, yedekleme sistemi, tam bir güç kaybı ve olası yıkıcı sonuçlar bırakarak çalışmaz. Ülkelerde yakıt ikmali yaparken deniz taşıtları veya tekneler de etkilenebilir.

Uygulama Videosu