Neftgen Şirketler Grubu

Neftgen Mühendislik A.Ş.

Neftgen Mühendislik, kurucuları ve tüm çalışanları akaryakıt sektöründe uzman ve tecrübeli ekibi ve 3 ülkede bulunan grup şirketleri ile akaryakıt istasyonları, CNG – LPG istasyonları, jeneratör yakıt besleme sistemleri, tank tamizleme makinaları, liman ekipmanları ve elektrik panoları ve elektrik projeleri konusunda sektörün ihtiyaçlarına yönelik mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Hizmet verdiği firmalar arasında, önce gelen petrol dağıtım firmaları, veri merkezleri, kamu kurumları, limanlar ve endüstriyel tesisler olan Neftgen, anahtar teslim tesis kurulumu ve projelendirmenin yanında, müşteri ihtiyaçlarına göre özel üretim yapabilme esnekliğine de sahiptir. İstanbul’da yerleşik Neftgen Mühendislik A.Ş. dışında, Azerbaycan’da Neftgen Engineering MMC ve Özbekistan’da ise Neftgen Engineering MChJ firmaları ve bu ülkelerdeki tecrübeli kadrosu ile, kurulum, teknik danışmanlık, projelendirme, ekiman tedariği, servis ve bakım faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir.

Neftgen Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Yenilikçi, güvenilir ve sürdürülebilir

Konteyner Akaryakıt İstasyonu

Neftgen Mühendislik A.Ş. olarak, küresel çapta müşterilerimize mühendislik alanında yenilikçi, güvenilir ve sürdürülebilir çözümler sunmaktır. Yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve sektörde liderlik etmek için sürekli olarak kendimizi geliştirmektir.

VİZYONUMUZ

Referans bir şirket

Vizyonumuz, dünya genelinde mühendislik sektöründe referans bir şirket olmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını aşan yenilikçi çözümler sunarak, global pazarda öncü bir konuma ulaşmak ve sürdürülebilirlik, teknoloji ve kalite alanlarında sektör standartlarını belirlemek. İnsan kaynaklarımızı en değerli varlık olarak görerek, ekip çalışmasına dayalı bir kurumsal kültür oluşturmak ve toplum için değer yaratmaktır.

Neftgen, akaryakıt sektöründe Dünya’nın önde gelen üreticilerinin bölge bayiliğini yapmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre akaryakıt dispenser ve pompaları, pompa ve tank otomasyon sistemleri, LPG ve CNG ekipmanları, altyapı tesisat ekipmanları, dalgıç pompalar, kaçak algılama sistemleri, elektrik panoları, araç yıkama sistemleri, elektrikli araç şarj istasyonları, tank temizleme makinaları, akaryakıt tankları gibi ürünleri sunmaktadır.

Neftgen, kendi bünyesinde geliştirdiği Autoneft İstasyon Otomasyon Sistemi ile, istasyonların tüm satış ve envanterlerini kolayca ve güvenli bir şekilde izleyebilmesini ve raporlayabilmesini sağlamaktadır.

Ana Alanlarımız

Neftgen Mühendislik A.Ş. olarak, farklı sektörlerde ana uzmanlık alanlarımızda çözümler sunuyoruz.

Neftgen Mühendislik A.Ş.

Global Yerleşkelerimiz

Neftgen Mühendislik A.Ş. olarak, dünya çapında stratejik olarak yerleşik olan global bir ağa sahibiz. Hemen yerleşkelerimizi inceleyin!

Azerbaycan

Özbekistan