XFlo Metre

Ürünlerimiz

Xflo Yakıt Metresi, petrol perakendecilerinin ve filo yöneticilerinin sayaç sürüklenmesine atfedilen maliyetleri azaltmasını ve daha kısa sürede daha fazla sürücüye hizmet vermek için akış hızlarını artırmasını sağlar.

XFlo Metre

XFlo Metrenin Katkıları

YARARLAR

Yakıt Kaybını Durdurun ve Gelirinizi Artırın

Bir müşterinin aracına yakıt ikmali yaptığı her seferde yakıt dağıtma şansınız vardır ve işlem başına küçük hacimler kar marjları üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Tipik yakıt metreleri aşınma ile hassasiyeti kaybettikçe ekstra yakıt verir. Zaman içinde metrenin kayması maliyeti on binlerce dolar değerinde yakıt zararı olabilir.

Standart metrelerin kısıtlayıcı yapısı, hızlı yakıt akışına engel teşkil eder, bu da tüketicilerin yakıt ikmali için daha uzun sürdüğü anlamına gelir. Yakıt tabancalarınız meşgulken müşteriler bir rakibe giderse sonuç olarak gelir kaybedilir. Geleneksel metreler ayrıca, başka bir işlem maliyetine neden olan doğruluğu yeniden oluşturmak için periyodik olarak yeniden kalibrasyon yapılmasını gerektirir.

Akaryakıt perakendecileri bugüne kadar bu önemli maliyetleri gerekli bir iş gideri olarak görüyorlar, çünkü bunlar hakkında yapılabilecek çok az şey vardı. Artık iş yapma maliyeti olarak yakıt kaybına ve yavaş akış hızlarına tahammül etmek zorunda değilsiniz.

Bakım Maliyetlerini Önemli Ölçüde Azaltın

Xflo Metre o kadar hassastır ki, yeniden kalibrasyon ihtiyacını neredeyse ortadan kaldırır. Aslında, bağımsız bir laboratuvar tarafından yapılan testler, Xflo Meter'in hassasiyetinin milyonlarca litre yakıt ölçüldükten sonra tutarlı kaldığını kanıtlıyor.

Xflo Meter'in yenilikçi mühendisliğinin bir diğer avantajı, her birimin birden fazla kalibrasyon noktası kullanarak benzersiz bir performans profiline ayarlanmış olmasıdır. Bu kalibrasyon kimliği, çok çeşitli akış hızlarında doğruluğu artırır.

Ürün Kataloglarını İnceleyin

(PDF)