Yangın Vanası

Ürünlerimiz

Serbest Düşmeli Yangın Vanaları, jeneratörler ve tesis odaları için özel olarak tasarlanmış, yangından korunma sistemlerinin ayrılmaz bileşenleridir. Tasarlanmış
hem kesme hem de boşaltma uygulamaları için bu valfler yakıt beslemesini gerektiği gibi etkili bir şekilde izole eder veya boşaltır. Mevcut modeller şunları içerir:
FEL 20-001, 20-003, 20-005, 20-007, 20-009 ve 20-011. Eriyebilir bir bağlantının eritilmesiyle etkinleştirilir veya
manuel hızlı serbest bırakma veya panik düğmeleri, SQR (elektrikli) müdahale veya ana yangın alarmı/BMS iletişimi gibi isteğe bağlı yardımcı öğeler.

Serbest düşüşlü bağlantı sistemine sahip bu valfler, valf kolunu hareket ettirmeden önce ağırlığın yeterli ivme kazanmasını sağlayarak güvenilir çalışmayı sağlar. Yaygın olarak ölü ağırlık veya düşürme kollu vanalar olarak bilinen bu vanalar, gerekli malzemeleri içeren vana kablo kitleriyle birlikte gelir. Ağırlık, kol, makaralar, eriyebilir bağlantı, kablo ve konektörler gibi bileşenler. Güvenilirliği nedeniyle seçilen yağlamalı tapa valf tasarımıyla bu valflerin bakımı, küresel valflere göre daha kolaydır. Dizel, Isıtma Yağı, Yağlama yağı, Mineral yağ, Gaz yağı ve Kolza Tohumu yağı dahil olmak üzere çeşitli yakıtlar için uygundur. İsteğe bağlı ekstralar arasında Eğim Konumu Anahtarı ve Düşük Seviye Kurulum Kiti bulunur.

tilt_switch

Teknik Özellikler

Materyal

Dökme Demir, kırmızı boyalı.

Maksimum Basınç

14 Bar (200psi)

Standart Kablo

9m

Erişilebilir Bağlantı

Standart olarak 71°C

Bakım

Yılda 3 kez test edin ve yağlayın

Valf Dönüşü

90° (¼ dönüş)

Yağlayıcı

4”,5”,6” vanalar: Tip 90, 4” vanaların altında: Tip 44

Flanş Özellikleri

BS4504, PN16

Vidalı Şartname

BSP paralel

Mevcut Ağırlıklar

2,25, 4,5, 6,8 kg (5, 10, 15 lb)