Wayne Helix Serisi

Ürünlerimiz

Wayne Helix ™ pompaları serisi sizin için tasarlandı. Tüm dünyadan kullanıcı geri bildirimleriyle, distribütörlerin, filo sahiplerinin ve perakendecilerin yararlandığı ve servis teknisyenlerinin kolay müdahale edebileceği bir model oluşturuldu. Bu tasarımda dünyanın en yüksek güvenlik standartlarına uyarak, müşterilerin sürekli artan taleplerine karşılık veren ileri teknoloji pompalar dizayn edildi.

Hellix Ailesi

Galeri

Helix Pompa Özellikleri

Modüler Tasarım

Paylaşılan global bileşenler, elektronik cihazlar ve temel kullanıcı arayüzü kullanarak servisi basitleştirir ve kurulum sürelerini azaltır.

Genişletilmiş Markalaşma

Hidrolik kapakları, valanslar ve ek tabela alanlarında daha fazla görsel, müşterilerin yakıt ikmali için marka görünürlüğünü artırır.

Güvenli Dağıtıcı Bileşenleri

Helix pompalar, bağımsız olarak kilitlenen modüler bölmelere ve elektronik kafaya yetkisiz erişimi engelleyen bir U çerçevesine sahiptir.

Combo Yakıt Satabilme İmkanı

Helix pompalarda dört ayrı yakıtın yanında, CNG, LPG ve AdBlue ürünlerini de aynı kasada satabilme imkanını sağlar.

Dayanıklı Malzemeler

Yaygın korozyon noktalarını azaltmaya ve bakım maliyetlerini düşürmeye yardımcı olan yüksek performanslı kompozitler ve korozyona dayanıklı alaşımlardan oluşur.

Geliştirilmiş Kullanıcı Arayüzü

Yüksek kontrastlı, ergonomik tasarımlı ekranlar (bas-başlat düğmelerinin üzerindeki açılı fiyat ekranları dahil) daha iyi görünürlük sağlar.

Sektör Lideri Ödeme Güvenliği

Helix pompalar, en son PCI PTS ve EMV® global standartlarıyla ödeme güvenliği uyumluluğu sağlayan Wayne’in iX Pay ™ güvenli ödeme teknolojisi platformunu içerir.

Multimedia Ekranlı Modeller

Müşteriniz yakıt alırken istasyonunuzun hizmetlerini, reklamlarını ekranlara yansıtarak kazancınızı arttırmanızı sağlar.